‘İnanın kızlarımı bile göremiyorum!’

Acun Ilıcalı, Üsküdar Belediyesi bünyesinde olan ve down sendromlu gençlerin işlettiği Tebessüm Kahvesi’ni, Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’in de katılımıyla ziyaret etti.

Dünya Engelliler Haftası sebebiyle down sendromlu gençleri ziyaret eden ünlü televizyoncu, kendisini karşılayan gençlerle kahve içerek sohbet etti.

“İNSAN ONLARA BAKINCA MASUMİYETİ GÖRÜYOR”

İşlerinden dolayı çok yoğun olduğunu vurgulayan Ilıcalı, “Arkadaşlar inanın kendi kızlarımı bile göremiyorum ama böyle bir davet gelince hiç düşünmeden geldim. İnsan onlara bakınca mutlu oluyor, masumiyeti görüyor. Güzel bir dünya hayal ediyorsunuz, inşallah dünyada bu masumiyetin yansımalarını görürüz” dedi.

“SURVİVOR’I KİM KAZANDI BİLİYORLAR”

Sahibi olduğu TV8 kanalında yayınlanan Survivor’ın aynı zamanda yapımcısı olan Acun Ilıcalı, gençlerin her şeye hakim olduğunu belirterek, “Survivor yarışmasını kim kazandı, kim kaybetti hepsini biliyorlar” ifadelerini kullandı.

“ÖZEL MİSAFİRİM OLACAKLAR”

Gençlerin kendisinden istekleri olduğunu dile getiren ünlü isim, “Yılbaşı çekimleri için hepsini davet ettim, özel misafirlerim olacaklar. Ayrıca maça gitmek istediler, hepsi farklı takımlar tuttuğu için ayrı ayrı statlara gideceğiz” açıklamasını yaptı.

“TAHMİN EDEMEYECEĞİM BİR PROJE”

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen hakkında övgü dolu sözler sarf eden Ilıcalı, “Sayın başkanımız benim tahmin edemeyeceğim bir proje yapmış, düşünürsün falan ama hayata geçirmek çok zor. O yüzden sayın başkanımızı ve emeği geçenleri tebrik ederim” şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x